257. Festmények > Balatoni kikötő

257. Festmények [ARCHÍV]

165. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

Balatoni kikötő

olaj, karton

38*52 cm

j.b.l.: Schéner