257. Festmények > "Kalligráfia", 1959

257. Festmények [ARCHÍV]

221. Korniss Dezső (Beszterce, 1908 - Budapest, 1984)

"Kalligráfia", 1959

litográfia, papír

505*650 mm

j.j.l.: Korniss 59; k.l.: 5/30