257. Festmények > Levelet olvasó nő

257. Festmények [ARCHÍV]

85. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Levelet olvasó nő

akvarell, tempera, karton

480*610 mm

j.b.l.: Neogrády A.