257. Festmények > Alkonyi táj szekérrel, 1898

257. Festmények [ARCHÍV]

55. Stannard, Sylvester (London, 1870 - Bedfordshire, 1951)

Alkonyi táj szekérrel, 1898

olaj, karton

44*66 cm

j.b.l.: Sylvester Stannard RBA 98