257. Festmények > Hadifogoly, 1916

257. Festmények [ARCHÍV]

125. Remsey Jenő György (Nagykőrös, 1885 - Gödöllő, 1980)

Hadifogoly, 1916

olaj, vászon

68*51 cm

j.j.l.: R. J. Manievitzy 916, feltehetően kiállítva: Remsey Jenő festőművész és Zádory Oszkár szobrászművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Helikon, 1923. márc. (kat.sz. 18. Tatár hadifogoly)