257. Festmények > Falurészlet templommal, 1936

257. Festmények [ARCHÍV]

260. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Falurészlet templommal, 1936

olaj, vászon

46*46 cm

j.j.l.: Pólya T. 936 (?)