257. Festmények > Délutáni pihenő, 1922

257. Festmények [ARCHÍV]

76. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

Délutáni pihenő, 1922

olaj, vászon

81*65 cm

j.j.l.: Szüle 922