257. Festmények > Asszony kecskével

257. Festmények [ARCHÍV]

69. Basilides Sándor (Balassagyarmat, 1901 - Budapest, 1980)

Asszony kecskével

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: Basilides Sándor