56. Leemputten, Frans Van ( Löwen, 1850 - Antwerpen, 1914)
Találkozás
olaj, vászon
48*87 cm
j.n., ho. etiketten felirat: Frans van Leemputten festménye... Ezen kép kétszer festetett meg, melyből az első példány a birtokomba került 908 VI. 10.
Glatter Gyula