257. Festmények > Találkozás

257. Festmények [ARCHÍV]

56. Leemputten, Frans Van ( Löwen, 1850 - Antwerpen, 1914)

Találkozás

olaj, vászon

48*87 cm

j.n., ho. etiketten felirat: Frans van Leemputten festménye... Ezen kép kétszer festetett meg, melyből az első példány a birtokomba került 908 VI. 10.

Glatter Gyula