257. Festmények > Fekvő akt (Korb Flóra táncosnő), 1927

257. Festmények [ARCHÍV]

302. Tímár János, Marosi (működött a 20. sz. első felében)

Fekvő akt (Korb Flóra táncosnő), 1927

olaj, vászon

99*95,5 cm

j.j.l.: T.J. 1927