257. Festmények > Keleti utcarészlet

257. Festmények [ARCHÍV]

158. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Keleti utcarészlet

akvarell, lavírozott tus, papír

385*280 mm

j.j.l.: MCP