257. Festmények > A Dőry villa látképe a Duna felől, 1959

257. Festmények [ARCHÍV]

100. Boldizsár István (Orosháza, 1897 - Budapest, 1984)

A Dőry villa látképe a Duna felől, 1959

olaj, vászon

100*130,5 cm

j.j.l.: Boldizsár 1959 Zebegény