257. Festmények > Udvarlás

257. Festmények [ARCHÍV]

104. Pécsi Pilch Dezső (Pécs, 1888 - Budapest, 1949)

Udvarlás

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Pilch D.