257. Festmények > Kalapos lány a búzamezőn

257. Festmények [ARCHÍV]

86. Neogrády Antal (Galsa, 1861 - Alag, 1942)

Kalapos lány a búzamezőn

olaj, vászon

70*101 cm

j.b.l.: Neogrády A.