257. Festmények > Tihany

257. Festmények [ARCHÍV]

276. Walleshausen Zsigmond, Cselényi (Bécs, 1887 - Franciaország, 1978)

Tihany

akvarell, papír

255*365 mm

j.j.l.: Walleshausen