257. Festmények > "Lakodalmasok"

257. Festmények [ARCHÍV]

114. Juszkó Béla (Tatatóváros, 1877 - Budapest, 1969)

"Lakodalmasok"

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Juszkó; ho. autográf felirat: Lakodalmasok Juszkó B.