257. Festmények > Tátrai táj

257. Festmények [ARCHÍV]

64. Katona Nándor (Szepesófalu, 1864 - Budapest, 1932)

Tátrai táj

olaj, karton

36,5*52 cm

j.j.l.: Katona Nándor; ho.: Katona Nándor hagyatéki etikett