257. Festmények > Asszony kislánnyal és Apa fiával (párkép)

257. Festmények [ARCHÍV]

23. Holland festő, 18. sz.

Asszony kislánnyal és Apa fiával (párkép)

olaj, vászon kartonra ragasztva

22*19 cm és 21,5*18,5 cm