257. Festmények > Vízparti részlet

257. Festmények [ARCHÍV]

254. Klughammer, Stefi jelzéssel, 1900 körül

Vízparti részlet

olaj, vászon

50,5*91 cm

j.b.l.: Stefi Klughammer Kop.