257. Festmények > Faun holdfényes vízparton

257. Festmények [ARCHÍV]

73. Schilbach, Rudolf (Bécs, 1875 - 1962)

Faun holdfényes vízparton

olaj, vászon

53*65 cm

j.j.l.: Rudolf Schilbach