257. Festmények > Napfényes tabáni utca

257. Festmények [ARCHÍV]

98. Guzsik Ödön (Budapest, 1902 - Budapest, 1954)

Napfényes tabáni utca

olaj, karton

53,5*65 cm

j.j.l.: Guzsik