94. Berninger, Edmund (Arnstadt, 1843 - 1929)
A velencei Szent Márk tér, 1881
olaj, vászon
48*38,5 cm
j.j.l.: E. Berninger 1881; ho.: kiállítási címke és német nyelvű tulajdonosi feljegyzés 1896