257. Festmények > A velencei Szent Márk tér, 1881

257. Festmények [ARCHÍV]

94. Berninger, Edmund (Arnstadt, 1843 - 1929)

A velencei Szent Márk tér, 1881

olaj, vászon

48*38,5 cm

j.j.l.: E. Berninger 1881; ho.: kiállítási címke és német nyelvű tulajdonosi feljegyzés 1896