257. Festmények > Halászcsalád

257. Festmények [ARCHÍV]

47. Mozin, Charles Louis (Breda, 1806 - Leyden, 1862)

Halászcsalád

olaj, vászon

40*65 cm

j.j.l.: C. Mozin