257. Festmények > Folyóparti táj Itáliában II.

257. Festmények [ARCHÍV]

157. Molnár C. Pál (Battonya, 1894 - Budapest, 1984)

Folyóparti táj Itáliában II.

olaj, rétegelt lemez

50*57 cm

j.j.l.: MCP

Csillag Péter eredetiségigazolásával