257. Festmények > Csendélet szőlővel

257. Festmények [ARCHÍV]

42. Rudolphi, A. jelzéssel, 1900 körül

Csendélet szőlővel

olaj, vászon

30*40 cm

j.b.l.: A. Rudolphi