257. Festmények > "Mézeskalács bábok", 1970

257. Festmények [ARCHÍV]

178. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

"Mézeskalács bábok", 1970

olaj, farost

70*100 cm

j.j.l.: Schéner 970