257. Festmények > Dalmát kikötő

257. Festmények [ARCHÍV]

257. Kiss R. jelzéssel, 20. sz. első fele

Dalmát kikötő

olaj, vászon

110*140 cm

Reprodukálva: Frissítés - Magyar festmények 1899-1950 a Saphier gyűjteményből, Szombathelyi Képtár, 2004. július 29.-augusztus 31., 110. oldal