257. Festmények > Fekvő akt napraforgóval

257. Festmények [ARCHÍV]

303. Éless István (Budapest, 1908 - Baden, 1961)

Fekvő akt napraforgóval

olaj, vászon

100*80 cm

j.j.l.: Éless

Reprodukálva: Frissítés - Magyar festmények 1899-1950 a Saphier gyűjteményből Szombathelyi Képtár 2004., kat. sz. 56.