257. Festmények > Falu a szentendrei hegyek között

257. Festmények [ARCHÍV]

154. Ilosvai Varga István (Kunhegyes, 1895 - Budapest, 1978)

Falu a szentendrei hegyek között

olaj, farost

48*60 cm

j.b.l.: Ilosvai Varga I.