257. Festmények > Kecskével játszadozó szatírgyerekek

257. Festmények [ARCHÍV]

72. Vastagh Géza (Kolozsvár, 1866 - Budapest, 1919)

Kecskével játszadozó szatírgyerekek

olaj, vászon

45*68 cm

j.j.l.: Vastagh; ho.: aukciós raglap töredék