257. Festmények > Őszi csendélet, 1903

257. Festmények [ARCHÍV]

39. Ujházy Ferenc (Szolnok, 1827 - Budapest, 1921)

Őszi csendélet, 1903

olaj, vászon

55*69 cm

j.b.l.: Ujházy F. 1903