257. Festmények > Leányakt

257. Festmények [ARCHÍV]

238. Magyar festő, 20. sz. eleje

Leányakt

olaj, vászon

81*60 cm

Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999, 14. old. 11. tétel