257. Festmények > Kora tavaszi napsütés (Arasz utca)

257. Festmények [ARCHÍV]

118. Dinnyés Ferenc (Budapest, 1886 - Szeged, 1958)

Kora tavaszi napsütés (Arasz utca)

olaj, vászon

42,5*58 cm

j.j.l.: Dinnyés F.

sérült