257. Festmények > A fekete lovas

257. Festmények [ARCHÍV]

190. Schéner Mihály (Medgyesegyháza, 1923 - Budapest, 2009)

A fekete lovas

olaj, farost

29,5*50,5 cm

j.j.l.: Schéner