257. Festmények > Dombos táj, 1931

257. Festmények [ARCHÍV]

109. Zórád Géza (Temesvár, 1890 - Budapest, 1969)

Dombos táj, 1931

olaj, vászon

50*60 cm

j.j.l.: Zórád Géza 931