257. Festmények > Szobabelső ciklámennel

257. Festmények [ARCHÍV]

162. Márton Piroska, Futásfalvi (Nyárádszereda, 1899 - Budapest, 1996)

Szobabelső ciklámennel

olaj, vászon

70*70 cm

j.n., ho. hagyatéki pecsét