257. Festmények > Nővérek alpesi tájban

257. Festmények [ARCHÍV]

101. Say Tekla, Kuréleczné (Székesfehérvár, 1887 - Budapest, 1960)

Nővérek alpesi tájban

olaj, vászon

100*88 cm

j.b.f.: Say T.