257. Festmények > Kánai menyegző

257. Festmények [ARCHÍV]

339. Istókovits Kálmán (Siklós, 1898 - Budapest, 1990)

Kánai menyegző

olaj, karton

36,5*51 cm

j.b.l.: Istókovits