257. Festmények > Női akt, 1911

257. Festmények [ARCHÍV]

232. Czencz János (Ostffyasszonyfa, 1885 - Szekszárd, 1960)

Női akt, 1911

olaj, vászon

98,5*75 cm

j.j.l.: Czencz J. 911; ho. autográf felirat: Ez a kép tőlem van 1911-ben festettem Czencz János Budapest 1920