232. Czencz János (Ostffyasszonyfa, 1885 - Szekszárd, 1960)
Női akt, 1911
olaj, vászon
98,5*75 cm
j.j.l.: Czencz J. 911; ho. autográf felirat: Ez a kép tőlem van 1911-ben festettem Czencz János Budapest 1920