257. Festmények > Zöldséges csendélet

257. Festmények [ARCHÍV]

338. Sass Brunner Ferenc (Pécs, 1882 - Budapest, 1963)

Zöldséges csendélet

olaj, vászon

49*60,5 cm

j.j.l.: SF (ligatúrás)