257. Festmények > Angyali üdvözlet VÉDETT / NO EXPORT

257. Festmények [ARCHÍV]

13. Donát János Dániel (Klosterneuzell, 1744 - Pest, 1830)

Angyali üdvözlet VÉDETT / NO EXPORT

olaj, vászon

85*65 cm

j.j.l.: Donát academicus viennensis pinxt 1826

sérült