257. Festmények > "Fekete korsó virágokkal"

257. Festmények [ARCHÍV]

160. Bényi László (Rákosliget, 1909 - Budapest, 2004)

"Fekete korsó virágokkal"

olaj, farost

70*50 cm

j.b.l.: Bényi