257. Festmények > Tanya a fák között

257. Festmények [ARCHÍV]

137. Nagy István (Csíkmindszent, 1873 - Baja, 1937)

Tanya a fák között

szén, papír

300*420 mm

j.j.l.: Nagy István

sérült