257. Festmények > Gyümölcsszedők

257. Festmények [ARCHÍV]

318. Tóth B. László (Dad, 1906 - Budapest, 1982)

Gyümölcsszedők

olaj, vászon

116*130 cm

j.n. ho.: utólagos felirat

keret nélkül