235. V.N. (?) monogrammal, 20. sz. eleje
Csendélet szoborral
olaj, karton
72*57 cm
j.j.k.: V.N. (?)
Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999, 80. old. 79. tétel