257. Festmények > Csendélet szoborral

257. Festmények [ARCHÍV]

235. V.N. (?) monogrammal, 20. sz. eleje

Csendélet szoborral

olaj, karton

72*57 cm

j.j.k.: V.N. (?)

Szerepelt: BÁV Saphier pályázat, 1999, 80. old. 79. tétel