257. Festmények > Történelmi jelenet, 1850

257. Festmények [ARCHÍV]

15. Than Mór (Óbecse, 1828 - Trieszt, 1899)

Történelmi jelenet, 1850

olaj, vászon

74,5*95,5 cm

j.j.l.: TM 850