257. Festmények > "Nagymarosi utca"

257. Festmények [ARCHÍV]

169. Klie Zoltán (Szekszárd, 1897 - Budapest, 1992)

"Nagymarosi utca"

olaj, farost

40*50 cm

j.j.l.: Klie