257. Festmények > Virágcsendélet gyümölcsökkel

257. Festmények [ARCHÍV]

153. Kádár Béla (Budapest, 1877 - Budapest, 1956)

Virágcsendélet gyümölcsökkel

gouache, papír

595*415 mm

j.b.l.: Kádár Béla

kis sérüléssel