257. Festmények > Nyulas csendélet

257. Festmények [ARCHÍV]

149. Rátz Péter, Tagyosi (Csaszló, 1879 - Nagypeleske, 1945)

Nyulas csendélet

olaj, vászon

58*80 cm

j.j.l.: T. Rátz P. NB.