257. Festmények > Vitorlások

257. Festmények [ARCHÍV]

256. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Vitorlások

olaj, vászon

53,5*75 cm

j.j.l.: Widder Félix 1911; ho.: Almási Teleki Éva aukciós raglap

Aukció: X. Nagy Művészeti Aukció, Bp. Gróf Almásy-Teleki Éva Művészeti Intézete, 1942. november (kat.sz. 658.), keret nélkül